BANNERY A TEXTÍLIE

Reklamní banner.jpg

U nás si můžete objednat bannery a textílie se svým vlastním a jedinečným designem!

Výběr je opravdu široký. Vybírat můžete z malých a velkých rozměrů. Rozhodnout se můžete pro jednostranný nebo oboustranný tisk, pro čtvercový řez nebo řez do tvaru či pro vnitřní nebo venkovní použití.

 

Vy objednáváte, my tiskneme!

Samozřejmostí je, že si můžete vybírat i z velkého počtu materiálů, jako jsou průhledná i neprůhledná plachtovina, pletená polyesterová vlajkovina, textílie PONGS či síťovina. Všechny tyto materiály jsou odolné povětrnostním podmínkám a nabízí rozsáhlé spektrum využití.

SAMOLEPKY A NÁLEPKY

Reklamní samolepky.jpg

Naše nálepky vydrží všude! A když říkáme všude, tak všude - uvnitř, venku, na rovných plochách, na hrubém povrchu i na dalších, které si dokážete představit. Velmi žádaným, zajímavým a netradičním produktem jsou samolepky na asfalt.

 

Spektrum nalepovacích výrobků je opravdu široké. V naší nabídce naleznete polepy na automobily, okenní výlohy, asfalt, zdi či podlahy.
Společně s nimi naleznete v našem sortimentu řadu bezpečnostních, inspekčních anebo realitních samolepek.
Taktéž nabízíme PVC samolepící fólie či magnetické fólie.

DESKY A PANELY

desky a panely.jpg

Tiskneme panely do šířky 2,5 metru s variabilní délkou. Variabilita platí také pro tvar a povrchové úpravy. Pro váš výsledný produkt jsou připraveny také ty nejmodernější frézky, které zajistí povrchové i kompletní vyfrézování Vašeho designu. 
Jsme jednou z předních českých společností, která tiskne přímo na povrch desky. Na trhu jsme v popředí díky novým technologiím a strojům, které nepřetržitě zavádíme do výroby.

 

Široká pestrost výběru materiálů nesmí chybět ani u desek a panelů. Nabízíme hliníkové desky s jádrem z polyethylenu, hliníkové sendviče Dibond, PVC desky nebo polypropylenovou desku. Vedle toho také akrylové sklo, anebo magnetickou folii.
U nás si vybere tedy opravdu každý!

OBALY A BALENÍ

obaly.jpg

Na prvním dojmu záleží, to platí u zboží dvojnásob! Je důležité, aby jeho obal a balení konzumenta zaujal a chtěl se u produktu zastavit a samozřejmě, aby mu utkvěl v paměti. Vše potřebné chce zákazník najít na přehledné etiketě, která výrobku dodá vlastní tvář. Nabízíme vám proto balení, krabice a etikety přímo na míru pro váš produkt, přesně tak, aby mu dodali šmrnc a perfektně sedli

Zobrazit produkty (připravujeme)

  INTERIÉR A VÝSTAVNICTVÍ

rollup.jpg

Proměňte originálně a designově svůj interiér. Barevné fólie pro podlahy, stěny, dveře nebo stropy ho změní k nepoznání. Se stylovými produkty či doplňky se každý obývací pokoj nebo kancelářský prostor stane nadčasový. Barevné potisky dnes nalezneme skoro v každém interiéru. 

V sortimentu máme produkty od podlahy až po strop. Volit můžete mezi potiskem na linoleum, koberec a především přímý potisk výstavních panelů sloužících jako výplň běžně používaných výstavních systémů. Váš stánek můžete doplnit o výrobky z voštiny a postavit tak recyklovatelný, ekologický a na přepravu nenáročný a tím pádem ekonomický nábytek.
Toto Vás zaručeně odliší od konkurence.

Zobrazit produkty (připravujeme)