top of page
Brožury
Ceník (připravujeme)
brožury.png

Specifikace tisku brožur

Materiál brožur:

Tiskový materiál používáme křídový papír lesklý nebo matný různých gramáží. Tisk také realizujeme na ofsetový nenatíraný papír (matný) různých gramáží.

Rozměry brožur:

 • nejčastější rozměry: A6 (10,5×14,8cm), A5 (14,8x21cm), A4 (21×29,7cm), 10x21cm, 10,5x21cm, 12x18cm, 21x21cm

Specifikace tisku brožur:

 • vazba V1 – brožura je sešitá kancelářskými sponami (ve dvou bodech)

 • kroužková vazba – jedná se o spojení listů drátěným hřbetem. Kroužková vazba se používá na časopisy, knihy, fotoalba, kalendáře, školní práce, jídelní lístky atd.

 

 • brožury s vazbou V1 realizujeme na brožovacím stroji Uchida UB s kapacitou až 800 brožur/hodinu

 

 • brožury s kroužkovou vazbou realizujeme na pohonné jednotce Megastar, která je určena pro výrobu kroužkové vazby ve vysokém zatížení

Tisková data

Grafický návrh:

 • Nemáte tisková data ? Žádný problém, stačí nás kontaktovat a naši grafici Vám vytvoří grafický návrh přesně podle vašich požadavků.  

Tisková data:

 • Data pro výrobu brožur nahrajte ve formátu PDF v modelu CMYK. PDF soubor nesmí obsahovat žádné skryté vrstvy, barvy které se netisknou nebo objekty schované pod viditelnou grafikou. Fonty písma uložte do křivek. Tisková data musí obsahovat spad 0,2 cm na každé straně a ořezové značky.

Vazba V1:

 • Data připravte po jednotlivých stránkách do jednoho souboru PDF, tak, aby byly stránky seřazeny správně za sebou, pozor počet stránek musí být vždy dělitelný čtyřmi. První a poslední stránku PDF připravte jako obálku.

 

Kroužková vazba:

 • Data připravte po jednotlivých stránkách do jednoho souboru PDF, tak, aby byly stránky seřazeny správně za sebou.

Rozměry:

 • Dokument PDF posílejte v měřítku 1:1.

Rozlišení:

 • Do formátu A0: cca 100 MB/m2 (100 - 150 DPI / 1:1, 200 - 300 DPI)

 • Nad formát A0: cca 50 MB/m2 (50 - 75 DPI / 1:1, 100 - 150 DPI)

Tisková technologie:

 • Digitální tisk CMYK

Tisková data

Technologie

Brožury ve velkých nákladech tiskneme na AccurioJet KM – 1e (první instalace ve střední Evropě). Jedná se o první UV inkoustový tiskový stroj s ofsetovou obráběcí jednotkou na světě. Nová definice kvality tisku – nejvyšší dosažitelná tisková kvalita ve střední Evropě. 
Tisková kvalita je vyšší než u ofsetových strojů.

 

Brožury v malonákladu tiskneme na nejvýkonnější modelové řadě Konica Minolta AccurioPress C6085 s IQ jednotkou, která hlídání soutisk a barevnou stabilitu přímo při tisku. Tím je zaručena maximální kvalita tisku na Vámi zvolený papír. Produkce až 5 455 stran SRA3 za hodinu.

Tiskový materiál používáme křídový papír lesklý nebo matný různých gramáží. Tisk také realizujeme na ofsetový nenatíraný papír (matný) různých gramáží. Vazbu brožur můžete objednat v provedení V1 (dvě skoby) nebo v kroužkové vazbě. Ořez provádíme na stohové řezačce.

V1 vazbu ve větších nákladech realizujeme na stroji DUPLO digital systém DSF 2200 + DBM 150 s automatickým čelním ořezem brožur. Nový brožurovací stroj nabízí maximální kapacitu 100 stran brožury V1 s extrémní rychlostí až 2400 brožur za hodinu. Vakuový podávací systém DUPLO je jedním z nejspolehlivějších beztlakových systémů na dnešním trhu. 8 kanálový systém umožňuje dokonalé podání každého papíru a naprostou přesnost šití skob. Jedná se o plně automatický brožurovací stroj s rychlostí 2400 brožur za hodinu a s maximální kapacitou 100 stran brožury pro vazbu V1.

KM-1e_HD2-1170x658.png
Technologie
Ukázky prací

Výběr realizovaných prací

bottom of page