Firemní desky

Nemáte vlastní grafiku? Vytvoříme vám nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence jednou pro vždy. Stačí nám zaslat texty ve Wordu, obrázky a logo. Do 3 dnů máte krásnou grafiku pro tisk letáků, která Vás bude skvěle reprezentovat.

Specifikace:

Formáty prezentačních desek vyrábíme ve formátu A4+ (223 x 309 mm), aby se Vám do nich bez problému vešly papíry formátu A4 (210 x 297 mm). Není problém vytisknout i atypické a netradiční formáty (třeba A5), stačí nám zaslat poptávku.

Raznici pro výsek prezentačních desek a složek neplatíte! K zakázce tisku ji máte zcela zdarma k dispozici a v ceně. Desky se dodávají v rozloženém stavu. V případě zájmu můžeme zajistit kompletaci desek v naší knihárně za příplatek.

Raznici poskytneme bez hrbětu s 1 bigem (pro menší množství dokumentů) nebo se hřbetem 5,5 mm příp. 10 mm pro velké množství dokumentů.

Pro tisk prezentačních desek a složek Vám vytvoříme nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence jednou pro vždy. Stačí nám zaslat texty ve Wordu, obrázky a logo. Do 3 dnů máte krásnou grafiku firemní desky, které Vás budou skvěle reprezentovat.

Prezentační desky je možné tisknout na velmi široké spektrum papírů, ať už se jedná o klasické křídové lesklé a matné papíry nebo přírodní bezdřevé ofsetové papíry, tisk firemních desek můžeme také realizovat na nejrůznější strukturované a metalické papíry. Samozřejmostí je možnost lesklé nebo matné laminace prezentačních desek nebo parciální UV lakování, což pozvedne desky na úplně jinou úroveň!

Nejčastější papíry pro tisk desek jsou křídy v lesku nebo matu o gramážích 300g, 350g nebo 400g. Pro ekonomické tisky můžete použít i 250g křídu, která má skvělý poměr cena/výkon. Pokud chcete, aby Vás prezentační desky skvěle reprezentovali, volte 350g nebo 400g.

Tisk prezentačních desek, složek a slohů je možný objednat již od 50 ks.