Kalendáře stolní

Nemáte vlastní grafiku? Vytvoříme vám nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence jednou pro vždy. Stačí nám zaslat texty ve Wordu, obrázky a logo. Do 3 dnů máte krásnou grafiku pro tisk letáků, která Vás bude skvěle reprezentovat.

Specifikace:

Stolní kalendáře tiskneme ve variantách 14 denní (28 stran) a týdenní (54 stran). Je možné vytisknout kalendář ve formě plakátu na zeď nebo jakýkoliv atypický projekt.

Rozměr stolních kalendářů nabízíme standardní 200 x 140 mm, 297 x 130 mm nebo 310 x 120 mm. Není problém vytisknout i atypické a netradiční formáty kalendářů jako např. 200 x 200 mm, stačí nám zaslat poptávku.

U stolních kalendářů je rovněž možnost potisknout kartonový stojánek (není v ceně), např. logem, fotkou nebo jakýmkoliv textem.

Stolní kalendáře týdenní a 14 denní je možné tisknout na velmi široké spektrum papírů, ať už se jedná o klasické křídové lesklé a matné papíry nebo přírodní bezdřevé ofsetové papíry. Standardně se stolní kalendáře tisknou na 135g křídu mat/lesk.

Tisk stolních kalendářů je možný objednat již od 50 ks

Balení stolních kalendářů je možné po 1 ks do teplem smrštitelné folie (není v ceně). Standardně se kalendáře balí po 5-10 ks v balíku.