tvorba webu

Pokud to s podnikáním myslíte vážně, nechte tvorbu webu profesionálům.

 

Svět internetu je nemilosrdný. Jediný pohled na váš web totiž rozhodne o potenciálním zákazníkovi.

Vytváříme úspěšné weby s unikátní grafikou, web vnímáme jako základní marketingový nástroj a proto se kromě přehledného designu se soustředíme na nastavení webu tak aby Váš web nebyl zapomenut v končinách vyhledávání.

WEB.jpg
Pošlete nám poptávku a my Vám připravíme webové stránky na míru. Tvorbu a detaily webových stránek s vámi budeme průběžně konzultovat. Vytváříme webové stránky pro každého, kdo chce být v online byznyse úspěšný. Zakládáme si na kreativním řešení a moderních technologiích. 

Vytvoříme pro vás unikátní stránky, které budou prodávat. Bez šablon. Dlouhodobá správa webových stránek je u nás samozřejmostí. Obzvlášť zajímavá je vlastní samospráva pro restaurace kde si přímo sami a jednoduše můžete spravovat rezervace nebo aktualizovat nabídku jídel i se základní znalostí webového prostředí a bez našeho zásahu. 

reference webových stránek

NAŠE SLUŽBY

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.