top of page
Klip rámy
Klip rám levně

Hliníkový rám – kliprám slouží k prezentaci plakátů a oznámení. Výměna motivů v rámu se provádí zepředu jednoduchým odklopením zaklapávacích profilů během několika vteřin. Kliprám v provedení s ostrými rohy. Klaprám je možné na pevno přivrtat k podkladu, pověsit na háček, nebo zavěsit do prostoru pomocí ocelových lanek. Hmoždinky se šroubky jsou součástí balení. Plakáty umístěné v rámu jsou chráněny před povětrnostními vlivy, vyblednutím i před odlesky světla, a to díky antireflexní krycí fólii stabilizované proti UV záření.
Klap rámy dodáváme s kompletním tiskem, nebo samostatně bez tisku.

Tiskový materiál:

  • Pro plakáty používáme citylight 150g pololesk, křídový lesklý papír 230g/m2 s antiodrazovou úpravou nebo pro výlep určený billboardový papír BBS, 120g.

Technické vlastnosti KLAP RÁMŮ:

  • estetické provedení z hliníku

  • zaklapávací lišty, blesková výměna, dodání včetně montážního materiálu

  • klap rámy nabízíme ve velikostech B1, B2, A1, A2, A3

Grafický návrh

Grafický návrh:

  • Nemáte tisková data ? Žádný problém, stačí nás kontaktovat a naši grafici Vám vytvoří grafický návrh přesně podle vašich požadavků.  

Technologie

Plakáty tiskneme na tiskárnách Roland VS 640i a Versa EXPRESS RF-640 (šíře tisku 160cm). Obě tiskrány (prémiové japonské značky Roland) dosahují neuvěřitelně vysokého rozlišení díky přesnému ovládání hlavy (rozlišení tisku 1440×1440 dpi). 

Klip rám levně
bottom of page